CCHI KUNG - LÉČEBNÝ KURZ ZAMĚŘENÝ NA POHYBOVÝ APARÁT

Čchi-kung (práce s energií) je prastará metoda k harmonizaci těla i duše. Čchi - jemná energie, která proudí v těle lidí i zvířat. Pokud se tok energie zpomalí, nebo zablokuje (místo, orgán např.bolí, nebo je chladné..) pociťujeme nepohodu, po delším trvání tohoto stavu onemocníme. Tato energie proudí v tzv.meridiánech (energetických drahách). Při cvičení čchi-kung a tajči se žáci s pomocí Mistra (lektora) učí zklidnit mysl, čímž dochází k harmonizaci. Mistr všechny účastníky kurzu vizuálně kontroluje - vidí cirkulaci, nebo stagnaci cchi a koriguje provádění cviků. Systém čchi-kung má 3 stupně náročnosti. Postupně dochází k procesu ozdravení až k rozvoji parafenomenálních schopností jednotlivce a duchovnímu růstu.


Naučíme se soubor cviků k uvolnění nejdůležitějšího systému lidského těla (páteř,klouby, šlachy, svaly), tím dojde k uvolnění a energie bude moci správně proudit. Sami budete schopni ji nasměrovat pomocí cviků do místa bolesti, nebo problému.

Mistr Mykola Lutsenko cvičí čchi-kung a tajči téměř 45 let a vyučuje přes 30 let, postupně u sebe rozvinul schopnost vidět energii, auru a tím je schopen určit zdravotní problém. Diagnostikuje a léčí i na dálku. Vystudoval také obor akupunktura na institutu TČM, kterou taktéž využívá k léčení. Setkání s tímto skromným a nenápadným člověkem je zážitkem i příležitostí, jak obnovit a zlepšit své zdraví.

Termíny cvičení:

3.11. - 4. 11. 2018 Sestava jin-jang na pohybové ústrojí

01. - 02. 12. 2018 Komplexní cvičení na ozdravení očí II

Kontakt pro zájemce:

mail: cviky-zdravi@seznam.cz

telefon: SMS 777 152 599, případně volejte od 17.00 do 18.00 hod.