CCHIKUNG - NA OZDRAVENÍ OČÍ

Cchi-kung (práce s energií) je prastará metoda k harmonizaci těla i duše. Cchi - jemná energie, která proudí v těle lidí i zvířat. Pokud se tok energie zpomalí, nebo zablokuje(místo, orgán např.bolí, nebo je chladné..) pociťujeme nepohodu, po delším trvání tohoto stavu onemocníme. Tato energie proudí v tzv.meridiánech(energetických drahách).Při cvičení cchi-kung a tajči se žáci s pomocí Mistra (lektora) učí zklidnit mysl, čímž dochází k harmonizaci. Mistr všechny účastníky kurzu vizuálně kontroluje- vidí cirkulaci, nebo stagnaci cchi a koriguje provádění cviků.Systém cchi-kung má 3 stupně náročnosti.Postupně dochází k procesu ozdravení až k rozvoji parafenomenálních schopností jednotlivce a duchovnímu růstu.

2.-3.12. (Sobota 9-17h, Neděle 9-16h). Kurz cchi-kung na ozdravení očí. Cena kurzu 2400,- Kč
Na tomto kurzu se zaměříme na zrak. Soubor cviků nám pomůže, zlepšit schopnost správně vidět a také se správně starat o svůj zrak. Celkovým uvolněním krční páteře, očních svalů a orgánů, spojených s očima(dle TČM) lze odstranit např.u krátkozrakosti 1-2 dioptrie.

Mistr Nikola Luka cvičí cchi-kung a tajči téměř 45 let a vyučuje přes 30 let, postupně u sebe rozvinul schopnost vidět energii, auru a tím je schopen určit zdravotní problém. Diagnostikuje a léčí i na dálku. Vystudoval také obor akupunktura na institutu TČM, kterou taktéž využívá k léčení. Setkání s tímto skromným a nenápadným člověkem je zážitkem i příležitostí, jak obnovit a zlepšit své zdraví.