FACE YOGA WORKSHOP

Face Yoga neboli obličejová jóga pracuje se stejnými principy jako jóga, jen od krku výš. Jediná část těla, kterou nikdy nezakryjeme a tak málo se jí věnujeme. Je to ultimátní anti age metoda, kterou můžete kdykoliv použít. Geniální a tak jednoduché. Stačí 10 minut denně. Nepotřebujete k tomu nic speciálního. "Ráda cvičím v autě, nebo když vařím. Je to ultimátní anti age metoda, kterou můžete kdykoliv použít. Nástroj proti stárnutí, který budete mít doslova v rukou. " Simona Rydlová, lektorka Face Yogy

Něco málo o vráskách v obličeji

Na obličeji máme přes 40 svalů, které běžně používáme při mluvení a jídle, ale netrénujeme je. A tak během času a vlivem gravitace tvář mění tvar a přibývá vrásek. Negativní vliv mají také zlozvyky a grimasy, které běžně děláme, aniž bychom si to uvědomovali. Podívejte se na sebe do zrcadla, třeba když se smějete. Krčíte u toho čelo? Nevědomky si tak prohlubujete vrásky.

Krémy jsou skvělá věc, ale samy o sobě na vyhlazení vrásek nestačí. Je to stejné, jako byste léčila celulitidu krémem. Nejspíš po něm bude pokožka hebčí a na pohled hezčí, ale problému se nezbavíte. Pokud chcete změnu, je třeba cvičit a s obličejem je to stejné.

více na simyoga.cz

Face Yoga má spoustu benefitů:

posiluje a tvaruje obličejové svaly

prokrvuje obličej

bojuje proti vráskám na čele, kolem očí, proti nosoretním rýhám

bojuje proti povadlé pleti a druhé bradě

vyrovnává asymetrie v obličeji

zbavuje zlozvyků a grimas, svaly na obličeji jsou pak vědomé

upravuje úsměv

pracuje s akupresurními body na obličeji

uvolňuje emocemi zatuhlé svaly na obličeji

zvyšuje sebevědomí

CENA: 990 Kč

Lektorka: Simona Rydlová

Přihlašte se prosím na simona@simyoga.cz (telefon 731421771)

Zálohu ve výši 500 Kč prosím pošlete na 35-9817020277/0100