HRÁTKY S MIMINKY

Hrátky s miminky (věk 2m -9m) 

Cílem kurzu je posílit spojení miminka s rodičem a podpořit rodičovské instinkty čerstvých rodičů tak, aby byli schopni adekvátně naplňovat potřeby svých miminek i své vlastní. Kurz pomáhá také miminkům "zabydlet" se v jejich fyzickém těle, zjistit kde co mají, zklidňovat nebo stimulovat jejich nervový systém, rozvíjet smysly (zrakový, sluchový, čichový, hmatový, chuťový vestibulární, proprioceptivní), a samozřejmě rozvíjí také sociální interakce s ostatními dětmi. Kurz je mimo jiné inspirován programem Go Go Babies(www.gogobabies.net) vytvořeném Ellyne Skove, akreditovanou terapeutkou pohybové terapie, učitelkou jógy a na klienta orientované terapie. 

V kurzu dynamicky propojíme mateřství a perinatální psychologii, pohybovou terapii, jógu, hudbu, tanec, říkanky, zpěv, skupinovou dynamiku, dýchání, práci s energií, doteky a dotekové hry na tělo, masáže dětí a samozřejmě také instinktivní vývojové pohyby.

Středa 12:00 - 12:45

Cena lekce je 200 

Lektorka: Petra Davidová

Studio se nachází v 1.patře domu s výtahem, můžete tedy přijít s kočárkem. Vzhledem k omezenému prostoru však doporučujeme zvolit např. šátek.