JÓGA


Otevřené kurzy jógy

Od ledna si můžete ve Třetím oku vybrat z naší pestré nabídky kurz, který bude vyhovovat právě Vám. Nabízíme různé přístupy k józe a vyberou si i ti, jejichž pohyb je do určité míry omezen. Doporučujeme, abyste si našli čas na pravidelné praktikování. Kurzy umožňují návaznost lekcí a pokračování. Počet míst v kurzu je omezen 10 studenty. Cena kurzu je uvedena u popisu lekcí, místo je rezervováno po zaplacení.

Jarní kurzy začínají v týdnu od 8.ledna a končí v týdnu od 11. června. Cena lekce je 150,- Kč. Přidat se můžete i později a zaplatit zbývající lekce. Pokud víte, že nebudete moci navštěvovat celý kurz pravidelně, můžete zaplatit jednorázově 200,- Kč. To je možné pouze v případě, že kurz není obsazen a je třeba si lekci rezervovat. 

Přihlásit se můžete přímo na lekci nebo na našich stránkách. Místo v kurzu je zajištěno po uhrazení platby v hotovosti nebo převodem. Můžeme Vám vystavit fakturu.

Další variantou je zakoupení permanentky za cenu 1800 Kč a navštívit na ní jakýchkoliv 10 lekcí z otevřených kurzů či open class (kromě Hormonální jógy). S permanentkou je nutné si své místo na hodině vždy předem zarezervovat. 

Na OPEN CLASS lekce je nutné si místo předem zarezervovat. Cena je 200 Kč, případně 180 Kč s permanentkou.

Nabízíme Vám také možnost koupit krásné poukázky na kurzy jógy jako dárek pro Vaše blízké.

Nově nabízíme také individuální lekce pod vedením  našich zkušených lektorů.