JÓGA

Všechny informace o lekcích i kurzech najdete po rozkliknutí obrázků níže.

Otevřené kurzy 2020 (můžete se přihlásit do kurzu za zvýhodněnou cenu, připojit se i v jeho průběhu a doplatit si zbývající lekce, nebo, pokud není naplněna kapacita, navštěvovat lekce jednotlivě jako open class):
Jóga s Danou - pondělí
Jóga 65plus - úterý
Dynamická jóga - úterý
Začátečníci a mírně pokročilí - úterý
Těhotenská jóga - pondělí a středa
Zdravotní cvičení - čtvrtek
Teen Yoga - čtvrtek
Vinyasa  a jin jóga - čtvrtek
Začátečníci II. - čtvrtek

Ostatní lekce fungují formou OPEN CLASS.

PÁTEK

Ve Třetím oku si můžete vybrat z naší pestré nabídky otevřených kurzů. Nabízíme různé přístupy k józe a vyberou si i ti, jejichž pohyb je do určité míry omezen. Doporučujeme, abyste si našli čas na pravidelné praktikování. Kurzy umožňují návaznost lekcí a postupné zlepšování. Počet míst v kurzu je omezen 10 studenty. Pokud kapacita není naplněna, je možné se do kurzu přihlásit i v jeho průběhu a doplatit si zbývající lekce.

Cena a termín kurzu jsou uvedeny u popisu lekcí. Pokud se chcete do kurzu přihlásit, vyplňte přihlášku zde nebo nám napište na tretioko.joga@gmail.com, místo v kurzu je zajištěno po uhrazení platby v hotovosti nebo převodem. Můžeme Vám vystavit fakturu.

Další variantou je zakoupení permanentky (2 000 Kč) a navštívit na ní jakýchkoliv 10 lekcí z otevřených kurzů či open class (kromě Těhotenské jógy a pokud není kurz obsazen). S permanentkou i na OPEN CLASS lekce (220 Kč) je nutné si místo předem zarezervovat přes náš rezervační systém.

Nabízíme Vám možnost koupit krásné poukázky na kurzy jógy jako dárek pro Vaše blízké.

Nově nabízíme také individuální lekce pod vedením našich zkušených lektorů.