SDÍLECÍ KRUH PRO MATKY S MIMINKY

Vnímáte, že mateřství je nejintenzivnejší, nejdražší a nejdelší seberozvojový kurz :-)? Cítíte se zavalena protichůdnými informacemi jak pečovat a vychovávat vaše miminko? Hledáte způsob, jak se hlouběji propojit sama se sebou a svým mimnkem? Hledáte jednoduché nastroje, jak projít touto intenzivní proměnou dívky v matku? Hledáte bezpečné prostředí k uvolnění vašich emočních zátěží a změnu vašich úhlů pohledu ze kterých tvoříte svou realitu? Co dalšího/jiného/nového je pro vás a vaše miminko možné? 

Nebojte se a přijďte si každý týden popovídat o možnostech, potížích, výzvách nebo nápadech pod vedením zkušené maminky, duly a lektorky rodičovských kurzů Petry Davidové.

K fascilitaci používáme nástroje různých modalit, více o nich najdete na stránkách lektorky www.dulapraha.cz

Cena 200Kč

O lektorce:

Petra Davidová - původně tanečnice, taneční pedagožka, lektorka vývojových pohybů a jogy pro miminka, certifikovaná dula a laktační poradkyně, praktička metody Access Bars, Energetic Facelift a tělesných procesů Access Consciousness. Doprovázím ženy k porodu do pražských a středočeských porodnic a k domácím porodům od roku 2006. Mám také 15 letou praxi pohybových kurzů pro rodiče s dětmi, poskytuji individuální poradenství a energetická ošetření, přednáším o různých tématech týkající se rodičovství a jsem sama matkou 3 dětí. Více o mě najdete na www.dulapraha.cz