SÍLA STŘEDU

Jak vidí kurz Síla středu Katka, maminka dvou malých dětí?
"Kurz Síla středu s Janou Ondo ve Třetím Oku doporučuji každému, kdo chce svému tělu pravidelně dopřát vědomý pohyb a čas. Scházíme se v malé různorodé skupině a Jana se vždy snaží přizpůsobit nám lekci na míru. Střed těla potřebuji jako matka dvou malinkých dětí zpevnit a znovu zapojit hluboký stabilizační systém. Na kurzu se postupně učíme k tomu účelu stvořené sestavy. Ty se pak opakují, ale zároveň je každá lekce s Janou ozvláštněna novými prvky jógy, relaxací, hudebními nástroji, aromaterapií nebo četbou. Jana má velmi lidský přístup a vyzařuje z ní pozitivní energie. Jsem moc ráda, že si mohu dopřát pravidelně tuto smysluplnou a blahodárnou aktivitu. Janin kurz navštěvuji od září 2018. Přijďte také! :)" 

Propojení tradiční jógy s moderními fyzioterapeutickými postupy

Během kurzu se zaměříme na zdravý, funkční pohyb, který je bránou k pročištění těla a mysli. Osvojíme si principy zdravého pohybu a jemnými technikami oslovíme střed našeho těla. Tyto dovednosti, následně integrujeme do jógových pozic a sestav a povíme si jak je integrovat i do bězného dne :-) . Kurz bude přizpůsoben konkrétní skupině a jednotlivcům a zahrnuje též jógovou filosofii, vedené relaxace, dechová cvičení a meditace.

Cílem je vést studenty k vlastní jógové praxi. Součástí kurzu jsou studijní materiály a sestavy. 

Lektorčina zkušenost : Dozrála jsem k unikátnímu propojení jógy a fyzioterapie po téměř desetiletém vztahu s jógou , kdy jsem si prošla jejími různými směry a pojetími. Výrazně mě ovlivnilo a obohatilo zranění kolen, které souviselo s mými fyzickými dysbalancemi a s velmi častou, ne vždy korektní, jógovou praxí. Zranění mě motivovalo k hlubšímu pochopení fyzických struktur těla a principů zdravého pohybu, které ráda předávám dál prostřednictvím svých lekcí.

Více o lektorce a jejím přístupu k józe si přečtěte na https://janaondojoga.webnode.cz/  


Otevřený kurz 11.9.2019 - 29.1.2020

Lekce se nekoná 25.12.2019 a 1.1.20120

19 lekcí/ 3 230 Kč

Číslo účtu 115-3724250287/0100

VS 071920