TĚHOTENSKÁ JÓGA

Kurz se skládá ze sedmi lekcí, které vás naučí jak pracovat sama se sebou tak, abyste zvládla přirozený porod s důvěrou a vnitřní sílou. Vybrané cvičení je zároveň prospěšné, abyste se v těhotenství cítila dobře a vyvarovala se různým těhotenským obtížím.

V každé lekci se můžete těšit na fyzické cvičení, zklidnění a naladění se na miminko. Jógové pozice jsou voleny podle potřeb těhotných žen a poskytují jak protažení a posílení, tak i uvolnění přetížených partií. Kurz funguje zároveň jako jógová příprava na porod.

Náplň lekcí kombinuje poznatky z jógy, fyzioterapie, školy pánevního dna, porodnictví, duchovních a mnoha dalších nauk. Zaměříme se na to, jak připravit tělo k porodu, jak odhodit obavy a jak účinně pracovat se svou energií.

Během kurzu budeme pracovat nejen s těhotenskými ásanami, ale i s energetickými okruhy, dechovými, relaxačními a meditačními technikami a s mentální přípravou na porod (vizualizace, afirmace a jiné mentální techniky). Většina těchto technik je vybraná tak, abyste je v případě potřeby mohla uplatnit i během porodu.

Kurz je vhodný pro těhotné od 13. týdne těhotenství. V případě zdravotních komplikací je nutné se o účasti na kurzu předem poradit s lektorkou (tvojejoga@gmail.com).

Více informací k tématice kurzu najdete na webu lektorky www.tvojejoga.cz

Lektorka: Lenka Eidlpesová

Na kurz 7 lekcí ve středy od 6.11. do 18.12.2019 se prosím přihlašte na rezervace@treti-oko.cz

Cena: 1330 Kč / 7 lekcí

Jednotlivá lekce: 220 Kč

Číslo účtu 115-3724250287/0100

VS: 161920; do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení


O lektorce:
Vše, co učím, mám sama prožité. Spojuji dohromady řadu výcviků, které mám za sebou, s osobní zkušeností v těhotenství, při porodu a v mateřství. O svých zkušenostech píšu také na blogu Mámou s jógou. Zkusila jsem různé jógové styly, věnuji se filosofii, psychologii a psychosomatice. Tím vším se inspiruji a vytvářím si vlastní cestu. Jóga mě naučila vnímat a respektovat své potřeby - být k sobě něžná nebo naopak přijmout výzvu a přesáhnout své hranice - vše s klidem a s úsměvem. Toto se snažím předávat i dál svým studentům.