TĚHOTENSTVÍ, POROD A ŠESTINEDĚLÍ V KLIDU A BEZE STRACHU

Těhotenství, porod a šestinedělí 

Den plný péče, relaxace a informací pro nastávající i novopečené maminky.

Náš seminář bude rozdělen do 3 teoretických bloků, jemného protažení s praktickým nácvikem uvolňovacích technik a nezapomněli jsme ani na zdravé občerstvení v čase oběda. Prostor bude také na Vaše individuální dotazy a problémy.

1 ) Prenatalní období - těhotenské obtíže, jak si pomoci samy, bez užití chemie

2) Období porodu - jakými technikami zjednodušit a zpříjemnit samotný průběh porodu, práce s bolestí, jak správně načasovat odjezd do porodnice, různé možnosti medikace, praktické ukázky uvolňovací techniky, jak může být partner prakticky nápomocný při porodu, homeopatie k uspíšení a k zprůchodnění porodních fází, odblokování porodu, jak zmírnit přirozený strach z porodu a jak ho využít ve svůj prospěch.

Jemné protažení a dechová cvičení

Občerstvení

3) Po porodu a šestinedělí - jak zvládnout pobyt v porodnici a užít si ho, kojení a psychika - jak přirozeně rozběhnout laktaci, jak zvládnout situaci po porodu sama, beze strachu a bez čekání u pediatra, poporodní adaptace a péče o maminku a miminko, příchod domů, jak si poradit při prvních zdravotních obtížích, ověřené tipy a triky, praktické rady - léčba - kdy ano, kdy ne, případně jaká, návrat k přirozeným metodám léčby, intuitivní péče o dítě.

Očkování - velké téma dnešní doby - ano či ne - pokud ano, existuje prevence proti vedlejším účinkům? Homeopatie a čínská medicína při zvládání nežadoucích účinků očkování.

Lektorka Kateřina Zítková

Termín: 

Cena (zahrnuje občerstvení): 

Kurz si prosím rezervujte zde