VĚDOMÝ POHYB

Monika Šabartová vystudovala herectví na DAMU a obory Pohyb a zdraví (jóga a jógová praxe a zdravotní cvičení na FTVS. Absolvovala několik kurzů Feldenkreisovy metody a v současné době prochází čtyřletý mvýcvikem této unikátní metody.

Při skupinových lekcích, které jsou většinou na zemi, provádí lektor klienty slovně sekvencemi pomalých, nenáročných a jemných pohybů. Zdánlivě nenápadné pohyby přinášejí výrazné změny ve vnímání, vědomí sama sebe i okolí a v kvalitě pohybu. Lidé obvykle po lekcích zažívají pocity lehkosti, větší vzpřímenosti a pohyblivosti. Zlepšuje se koordinace pohybu, který se odráží v běžném životě.

Toto cvičení je určeno pro všechny nezávisle na věku i fyzické kondici. Je vyhledáváno tanečníky, muzikanty, herci, sportovci, pedagogy, terapeuty a profesionály, kteří se zabývají pohybem, hlasem a péčí o zdraví. Jeho účinky si pochvalují lidé, kteří trpí chronickými bolestmi, pohybovými omezeními, psychickými a neurologickými problémy, stejně jako lidé, kteří usilují o zlepšení kvality svého života.

Je důležité mít na sobě teplé oblečení, aby se člověk cítil maximálně dobře a pohodlně a necítil chladno.

Cena pro seniory (v rámci grantu T-mobile): 100 Kč

Cena pro ostatní: 350 Kč