Najdi se v zrcadle vztahů- meditační seminář

Vysvětlíme si princip zrcadlení. Všechny naše vztahy, ať už s životními partnery, rodiči, dětmi, nebo kamarádkami a kolegy, pro nás mají spoustu informací. O nás. Druzí jsou "jen" naše zrcadla. A pro nás příležitost k růstu.

Naučíme se v zrcadle vztahů číst. Pak nebudeme vstupovat do stále stejného typu vztahů, abychom prozřeli. Pak se nám ve vztazích bude zrcadlit jen láska a radost. Po tom všichni toužíme. Nebo snad ne?

Zameditujeme. Tím změníme nastavení naší mysli, která nás řídí jako autopilot. Pokud jste nikdy nemeditovali, nevadí. Moje vedení a kolektivní energie vás do meditace snadno vtáhne.

Dáme tyto čtyři meditace:

1. Uvolníme všechno nevyřčené, co váš vztah zatěžuje. Abyste to partnerovi při příštím konfliktu nevmetli do očí.
2. Podíváme se do vztahu jako do zrcadla. Bývá to objevné.
3. Nastavíte si své hranice. Abyste ve vztahu mohli zůstat sami sebou.
4. Odpustíme si. Odpuštění je léčivé. Ve vztazích vznikají zranění, to je zákonité. Necháme je v minulosti.

Na místě si dáte do pořádku jeden konkrétní vztah. Plus si odnesete nástroje na doma: nahrávky meditací a skripta s teorií. Protože příležitostí k růstu ve vztazích bývá většinou spousta.

Pokyny k semináři:

Termín a místo: Sobota 10. října 2020 od 9 do 17 hodin v jógovém centru Třetí oko, na adrese Jičínská 6, Praha 3 (přímo na metru Flora).

Cena: Cena semináře je 1 600 korun. 

Lektorka Eva Prokešová je průvodkyní osobní proměnou, pořádá meditační semináře i pobyty, vede klientské konzultace. Více o ní i jejích aktivitách se dozvíte na www.happy-mind.cz

PŘIHLASTE SE PROSÍM NA rezervace@treti-oko.cz