VEZMI ŽIVOT DO SVÝCH RUKOU- MEDITAČNÍ SEMINÁŘ

Seminář proběhne s ohledem na vývoj situace a restrikcí ohledně Covid-19. O konkrétních podmínkách či změnách Vás budeme informovat.

Zameditujeme spolu. Vše je v hlavě, to všichni víme. Podobu svého života si vytváříme sami, svými představami a myšlenkami, které vysíláme. Podíváme se, co vysíláme. A pak to změníme. Abychom byli spokojení, život nás bavil a co nejvíc naplňoval.

Info k semináři:

Meditace dávají životu nový rozměr. Duchovní. V okamžiku, kdy si uvědomíme, že vše, co se nám v životě děje, souvisí s námi, se stavem naší mysli, máme život ve svých rukách. Stačí se jen zaměřit dovnitř, do svého nitra.

Naučím Vás meditovat. Zažijeme to, co všichni přirozeně umíme: zanoříme se do svého nitra, světa intuice, fantazie. Pravdy. Taky nevědomí. V meditacích budeme řešit tři oblasti:

* Podíváme sami na sebe zvenku: Jak jsme na tom? Divili byste se, kolik toho o sobě nevíme. Jak to máme se svojí osobností, tím, co vytvářím a zázemím, ze které čerpám? Chceme to tak? Pak to změníme.

* Stejným způsobem prozkoumáme své okolí: Je pro nás příznivé, máme dost prostoru, jsou tam ti správní lidé? Ano? Ne? A nastavíme si to po svém.

* Nakonec se naučíme čerpat energii zevnitř. Ideální pro všechny, kdo jsou čas od času (nebo pořád:-) unavení, bez energie.

Vedu řízené meditace. Zavřete si oči a necháte se provázet mým hlasem. Podle pokynů se díváte svým vnitřním zrakem nebo děláte první, co Vás napadne. To Vám přinesla intuice, to je správně.

Po semináři budete večer určitě unavení. To se přeskládáváte. Změny, které jsme udělali v mysli Vám dosedají do těla. V dalších dnech a týdnech byste se měli přirozeně začít chovat jinak. Lehčeji, radostněji. Bez velkého snažení. Jen tak, sami od sebe. Protože uvnitř jste jiní. Víc sami sebou.

Lektorka Eva Prokešová je průvodkyní osobní proměnou, pořádá meditační semináře i pobyty, vede klientské konzultace. Více o ní i jejích aktivitách se dozvíte na www.happy-mind.cz

Termín: 6.6. 09:00 - 17:00 hod

Cena: 1 600 Kč

PŘIHLASTE SE PROSÍM NA rezervace@treti-oko.cz