YIN YOGA A MEDITACE

V nejdynamičtější (nejyangovější) části roku, přijměte pozvánku na zastavení, doplnění a přizvěte do svého tělaa mysli také druhou, pomalou,klidnou, chladivou,yinovou část. Můžete se těšit na Yin jógu a jógovou terapii, práci s dechem a meditaci pod vedením Dáši Vaďurové. 

Ponoříme se do ticha, a to především vnitřního, budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Prostřednictvím vědomého dechu se pohroužíme hlouběji do nitra a životní energií budeme působit v místech s bolestí a napětím. Praxí zakusíme propojení dechu, těla a pohybu a také vědomou koncentraci. 

Meditační praxe povede k vědomí těla, ustanovení klidu a zostřené pozornosti. Půjde o pomalý, meditativní a hluboce relaxační yinový workshop, který nás podpoří ve zpomalení, uvolňování a dovolí nám prozkoumávat naši vnitřní krajinu. Budeme se učit sebereflexi a přijetí. 

Ambicí semináře je také představit vám a předat soustavu jógových cvičení ovlivňující hlavní energetické okruhy dle tradiční čínské medicíny. Yin jóga je stále populárnější styl jógové praxe. 

Skutečností je, že mnozí z nás vedou rychlý, náročný a stresující život. Prostřednictvím Yin Yogy se projevíme jako půvabné, jemné bytosti, plující klidně a bez horečného pádlování. Zakusíme napětí a těsnost a vědomě ji projdeme až k realizaci naší hluboké, niterné potřeby pro relaxaci a uvolnění. Prostřednictvím ticha si dovolíme uvědomit různé pocity v těle a kolísání mysli, emocí a dechu. 

Dáša Vaďurová : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe. FCB: https://www.facebook.com/yinyangyogovna/

Kdy: sobota 26. května 2018 (10:30 - 18:00) 

Cena: 1.250 Kč (rezervace po zaplacení částky na účet: 115-3724250287/0100, variabilní symbol - 1118, do zprávy pro příjemce uveďte, prosí, svoje jméno) 

Kontakt a přihlášení: tretioko.joga@gmail.com